Jak opłacić domenę w Gnum.pl


Zapewniając bezpieczne i szybki niezawodne metody płatności serwis Gnum.pl został wyposażony w wirtualny portfel, który umożliwia bardzo szybkie i bezpieczne opłacenie dowolnej usługi.

Nie bez powodu szybkość ma znacznie w szczególności w przypadku rejestracji i odnowienia domen w przypadku, który w dużej mierze nie istnieje już rezerwacjia domen i obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Jak opłacić domenę w Gnum.pl

W celu opłacenia domeny w serwisie gnum.pl postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

 1. Zaloguj się do Panelu klient.
 2. Po zalogowaniu się do panelu klienta upewnij się czy posiadasz w wirtualnym portfelu wystarczającą ilość środków do zarejestrowania wybranej usługi. Możesz to sprawdzić od razu na pierwszej stronie po zalogowaniu sie do panelu klienta w tabeli portfel znajdującej się z prawej strony. Możesz dokonać tego również wchodząc w zakładkę zasilenia portfela/fv spoglądając na tabele AKTUALNY STAN KONTA znajdująca się na żółtym tle z prawej strony.
 3. Jeśli stan wirtualnego portfela jest wytarczający do zarejestrowania wybranej przez Ciebie domeny kliknij w zakładkę Oczekujące/Opłać, która znajduje się w menu po lewej stronie panelu. W przypadku gdy nie masz odpowiednie kwoty w portfelu zanim przystąpisz do rejestracji domen uzupełnij stan swojej portfela
  • Jak zasilić wirtualny portfel w serwisie Gnum.pl?
 4. Gdy już klikniesz w przycisk  Oczekujące/Opłać  na ekranie wyświetlą Ci się kolejno dwa moduły:
  • Pierwszy moduł – Wyszukaj domeny
  • Drugi moduł – Lista domen oczekujących na rejestracje
 5. W drugim module Lista domen oczekujących na rejestracje kliknij w żółtą ikonkę bilonu, która znajduje się z prawej strony domeny oczekującej na rejestracje.
 6. Po kliknięciu żółtej ikonki bilonu Twoja domena zostanie zarejestrowana.Loading...

Dodano: 29 Mar 2020


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *